Kinek ajánljott a dajka szakmai képzés?

Kinek ajánljott az óvodai dajka tanfolyam?

• Aki szeret gyerekkel foglalkozni.
  • Aki álláskereső és egy jó szakmával könnyebben szeretne elhelyezkedni.
  • Óvodában, gyermekotthonban szeretne elhelyezkedni.
  • Gyermekfelügyeletet vállalna külföldön.
  • Előnyben részesíti a rugalmas munkarendet, és stresszmentes, kreatív munkalehetőséget.

vidám dajka kezébe belerepülnek a gyerekek reggel, amikor az óvodába érkeznek.

vajszívű dajka tudja, hogy ha lekváros kenyér a tízórai, vajasat is kell kenni, mert van, aki a lekvárosat nem szereti.

figyelmes dajka segít kicserélni a harisnyát, ha a királylánynak rózsaszínbe támad kedve öltözni.

szelíd dajka nem mérgelődik, ha ebéd után csupa morzsa minden, hanem mókát csinál a közös sepregetésből!

A melegszívű dajka egymás mellé rakja a szerelmesek ágyát.

Bárki kérdezi, ő mindig tudja mi lesz a tízórai, ebéd és uzsonna, csillog-villog a kezei között a mosdó és a csoportszoba, kisimulnak a takarón a ráncok, a függönyön a gyűrődések, bekötődnek a cipők, megszáradnak a vizes holmik, a jó dadus az óvó néni jobb keze, a gyerekek támasza, a szülők segítője.