A pedagógiai- és családsegítő munkatárs képzés

Pedagógiai asszisztens tanfolyam + ajándék "konfliktuskezelő tréning" tanúsítvány
Két képzés egy áron!
Szeretnél gyorsan elsajátítani egy hiányszakmát?
Akciós jelentkezési lehetőség 2018. április 25-éjfélig
298,000.- helyett 149,000.-

A pedagógiai- és családsegítő munkatárs feladatai:

A Pedagógiai- és családsegítő munkatárs részt vesz a közvetett pedagógiai munkában, illetve annak előkészítésében. Közreműködik a tanórai, a tanórán és intézményen kívüli, és az óvodai foglalkozások előkészítésében és lebonyolításában. A pedagógus tanórai, foglalkozási felkészülését segíti, szemléltető eszközök készítésével és adminisztrációs feladatok ellátásával. Részt vesz a gyermekek, tanulók szabadidős tevékenységének szervezésében. Gondozási feladatokat végez, elsősegélyt nyújt, tevékenyen részt vesz a higiénés szokásrendszer kialakításában. Felügyeli, kíséri a gyermekeket, tanulókat vagy csoportokat.

Kapcsolatot tart az intézmény fenntartójával, az ifjúsági referenssel és/vagy ifjúságsegítővel, gyermekvédelmi felelőssel, valamint a szociális és jóléti intézményekkel. Kapcsolatba lép a hátrányos helyzetű gyerekekkel és családjaikkal. Hátrányos helyzetű gyereket, családot támogat. Családpedagógiai gondozási feladatokat végez. Részt vesz az intézményi adminisztrációs feladatokban, dokumentálásban.

A képzés ideje alatt a hallgató egyéni gyakorlatot végez (40 óra) a  lakhelyéhez  legközelebbi intézményben.  Az intézmény választása egyéni.

Jelentkezés feltétele: érettségi végzettség

Árak, időpontok:

Pedagógiai és családsegítőképzés díja: 298.000 Ft
Kedvezmény: 149.000 Ft
Kedvezményes ár: 149.000 Ft
Lehetőség van kamatmentes részletfizetésre is: 22.333 Ft/hó
Vizsgadíj: 39.000 Ft
Modulzáró vizsgadíj: nincs
Jegyzetköltség: nincs

Budapest hétvégi csoport:​

Jelentkezési határidő: 2018. május 04.
Képzési idő: 6 hónap
Első óra/beiratkozás: 2018. május 05. szombat 9:00
Képzési napok: szombatonként 9:00-18:00
Vizsga tervezett időpontja: 2018. november 03.
Részletfizetés esetén: 15.000 Ft jelentkezéskor, a fennmaradó díj havi részletekben

A tanfolyam helye: Budapest, 1068  Felsőerdősor u. 5. Földszint 5.

Főbb témakörök:

• Pedagógiai, pszichológiai feladatok
  • Oktatási tevékenység
  • Kapcsolat a családokkal
  • Családpedagógiai gondozás
  • Foglalkoztatás I.
  • Foglalkoztatás II.

Jelentkezés >>>

Óvodai Dajka Tanfolyam jelentkezés

Regisztráció határideje: 2019. november 29.

Tovább a regisztrációra